یار مهربانم رفت!

درست وقتی که همه کارها داشت درست پیش می رفت یک اتفاق غیر منتظره سبب شد زندگی مجازی ام نابود شود!

صبح جمعه بود و من داشتم طبق معمول هر روز شبکه های اجتماعی و ایمیل ها یم را با تبلت عزیزم چک می کردم که ناگهان در یک حرکت عجیب و دور از انتظار تبلت از دستم افتاد و یار سه و نیم ساله ام شکست! شیشه ی تبلتم کاملا" خرد شد ولی یار باوفا هنوز هم به خوبی قبل کار می کرد. به من اجازه داد تا آخرین پیغام های خداحافظی را برای دوستان مجازی ام بفرستم و ایمیل ها را پاک کنم و تمام عکس ها و فیلم های موجود در آن را از بین ببرم .گرچه موقع انجام این کارها تکه های بسیار ریز خرده های شیشه از روی صفحه لمسی وارد پوست دستم می شد اما یار مهربان هنوز هم تمام فرمان ها را به خوبی اطاعت و اجرا می کرد.

امروز رفته است برای تعمیر و من بودنش را بدجوری کم آورده ام.دقیقا" به خاطر عشق به او بود که در سه و نیم سال گذشته از خرید موبایل خوب صرف نظر کرده بودم و حتی موبایلی که جایزه گرفته بودم را بخشیدم تا مبادا ادعای دوستی کند و بخواهد به گونه ای هووی تبلت عزیزم بشود!

می دانم به نظرتان دارم زیاده از حد برای دوری اش بی تابی می کنم اما این یک حقیقت محض است که تبلتم را بیش از تمام وسایلی که در تمام عمرم خریده ام دوست داشتم!دیروز به آقای همسر هم که از عشقم به تبلت حسودی کرده بود گفتم که آن یار مهربان حتی بیش از او در کنارم مانده و یاری ام داده است!

به هر حال زندگی مجازی ام اکنون دست خوش طوفانی عظیم و هولناک شده است.

حالا دیگر کسی را ندارم که ساعتی یک بار تمام شش ایمیلم را چک کند! کسی را ندارم که تاریخ تولد تمام دوستان را از چند روز قبل به اطلاعم برساند! کسی که وضع هوای سه شهرپر اهمیتم را گزارش کند.کسی که از تمام وقایع لحظه به لحظه ام عکس بگیرد! متن ها و فیلم های ادبی یا علمی یا خنده دار را از دوستانم به من برساند! کسی که به تمام پرسش هایم با سرچ کردن سریع دنیای مجازی پاسخ بدهد! برایم متن ترجمه کند! جدیدترین خبرها را گلچین کند! صفحه ی اول روزنامه ها را نشانم بدهد! درد دل هایم را ثبت کند و هزار کار دیگر که از عهده ی هیچ دوست و آشنایی بر نمی آید!

 

تا قبل از این هرگز قبول نمی کردم که زندگی ام مجازی شده! زندگی بسیاری از شما نیز مجازی شده و خودتان خبر ندارید ! مثل عاشقی که تا یارش را از دست نداده به عشقش پی نمی برد. و این عشق از آن دسته عشق هایی است که دلم نمی خواهد از دستش بدهم . برای سلامتی و طول عمر تبلت عزیزم دعا می کنم و امیدوارم هیچ یک از شما هرگز از یار مهربانتان جدا نشوید.

/ 2 نظر / 34 بازدید

نرم افزار تبلیغات برروی وایبر مخصوص کامپیوتر 100% رایگان __ فایل صوتی استمرار، رمز دستیابی به اهداف 100% رایگان __ قدرتمندترین کتاب های دسترسی به هدف,تضمینی و تست شده (شامل 90 کتاب,مقاله,جزوه,برنامه و نرم افزار های کسب درآمد و آموزشی) با قیمت باورنکردنی 5.000 تومان __ آدرس لینک مجموعه : www.modir.CF

لیلی

روحش شاد :| یکی دیگه بخر خو هانی