سلامی چو بوی خوش آشنایی

البته امتحان ده روز قبل بود ولی من در این مدت مهمان داشتم و فرصت نکردم سراغ اینترنت بیایم. در این مدت چگونه اتفاقاتی افتاده که سرعت اینترنت دوباره لاک پشتی شده یا شاید هم حلزونی!؟؟؟؟مهم نیست. مهم این است که ما در ایران عادت کرده ایم با هرگونه شرایطی خودمان را سازگار کنیم و یک آفتاب پرست تمام عیار شده ایم بس که رنگ عوض کردیم , وقت بیشتری هدر می دهیم و کار یک ساعته را در دو سه ساعت بلکه هم بیشتر به انجام می رسانیم, آن وقت ببینم باز هم کسی جرات دارد بگوید ما ایرانیها پشت کار نداریم!

امتحان دستیاری آن طور که دلم می خواست نبود. یعنی نمره ام بد نیست ولی به رشته ی مورد نظرم محال است برسد! بسیاری از سئوالات جواب های دو پهلو داشتند ودر چند تایی هم جواب درستی که سازمان سنجش اعلام کرده با مکتوبات کتاب هایمان صد و هشتاد درجه فرق دارد! بیچاره طراحان سئوال دستیاری در سالهای اخیر زحمات زیادی می کشند و مجبورند تمام کتابهای خلاصه شده ی موجود در کورس قهرمانی دستیاری را بخوانند و با کتاب اصلی تطبیق دهند تا بفهمند کدام نکته از قلم افتاده و آن را طرح کنند! و یا زحمت بکشند سئوالاتی را در بخش مربوط به درس خاصی مطرح کنند که در تمام درس های دیگر جواب دیگری دارند و در پاورقی آن کتاب مورد نظرشان مثلا" یک داروی غیر معمول برای اولین انتخاب درمان معرفی شده!خوب , باید قبول کنیم کار آنها سخت تر از کار ماست!

خلاصه , از اینکه در این مدت به وبلاگ هایتان سر نزدم عذرخواهی می کنم .

 

 

 

نکته ی دوم قابل عرض در این مدت غیبت استعفای اینجانب از شغلم می باشد که البته خیلی غیر منتظره نبود و از قبل به درخواست گل پسر جان که تابستان گذشته سختی زیادی متحمل شده بود و درخواست کمی آرامش برای تابستان پیش رو داشت برنامه ی استعفا داشتم . دو هفته قبل به موسس کلینیک اعلام کردم و به علت تعهد یک ماهه از زمان اعلام تا پایان کار که برای پیدا کردن جایگزین لازم است فعلا" سرکار می روم و تا دو هفته دیگر به شغل بخور و بخوابی مشغول خواهم شد!

گل پسر هم که امروز آخرین امتحانش را می دهد و فردا جشن پایان سال دارند و رسما" آزادی اش را جشن خواهد گرفت.

در اینجا برای اولین بار دلم به حال آقای همسر می سوزد که به همین راحتی ها نمی تواند از کارش استعفا بدهدنیشخند.

 

 

دیگر اینکه  هفته ی قبل کنسرت محسن یگانه و فرزاد فرزین رفتم که یگانه بد نبود ولی فرزین ارزش پول هدر دادن را ندارد , نروید!

به قول محسن یگانه این قدر که در بندرعباس کنسرت برگزار می شود در هیچ جای ایران از این خبرها نیست! این هفته هم بابک جهانبخش و عمران طاهری کنسرت دارند ولی احتمالا" ما نمی رویم.

 

و خبر آخر هم اعلام موفقیت اینجانب در کاهش وزن به میزان ده کیلوگرم در چهار ماه گذشته و با یک رژیم غذایی بسیار سبک و غیر زجرآور بود و هم اکنون به وزن کاملا" متناسب رسیده ام ولی قصد دارم برای مانکن شدن پنج کیلو گرم دیگر هم وزن کم کنم!!

 

به زودی به وبلاگ همگی شما دوستای گلم سر می زنم.

/ 2 نظر / 6 بازدید
سلین

ری را زود باش بگو چجوری کم کردی؟؟زوووود! ایشالا این تابستون با گل پسرجان عشق و حال میکنی و از مهر رزیدنت میشی ایشالااااااا[بغل]

روشن ترین نور

سلام بروی ماهت ری را جان .. یه استراحت تپل داشته باش که ایشالا اگر قبول شدی با انرژی مضاعف شروع کنی..[قلب] درست خوندم ؟ده کیلو؟؟شوخی میکنی؟والا من مدتهای زیادیه باشگاهم ترک نمیشه ..اما...[دلشکسته] میدونی چون میخووووووووووور م درحد مرگ!![زبان]