هم زاد

با فریادهایی که می کشیدم از خواب بیدار شدم.

سه روز قبل بود و از آن روز زندگی برایم جهنمی دردناک شده است.سالها بود خواب بدی ندیده بودم وعادت دیدن اینگونه خواب ها را نداشتم . تعبیرش را خوب می دانم که چیست:

من خودم را مسئول تمام اتفاقات ریز و درشت زندگی می دانم و همواره خودم را سرزنش می کنم هم برای کارهای نادرستی که انجام داده ام و هم برای کارهای درستی که انجام نداده ام و هم برای اتفاقاتی که در اطرافم رخ داده است و من نتوانسته ام برای درست انجام شدنشان نقشی داشته باشم.

 

دوباره روش آزمون و خطا را این بار در یک کلان شهر اجرا می کنم و با روحیه ی نازک نارنجی ام در تضاد قرار گرفته است.

از مدرسه ی گل پسر اصلا و ابدا راضی نیستم. فکر می کردم یک مدرسه ی دولتی خوش نام در تهران می تواند با یک مدرسه ی غیر دولتی ناحیه 3 کشوری برابری کند و نباید گل پسر را در ورطه ی هولناک یک مدرسه ی غیر دولتی دوزبانه آن هم در بدو ورودش به شهر جدید بیندازم! اما اشتباه بزرگی مرتکب شده ام. مدرسه ی گل پسر حتی یک دهم مدرسه ی بندرعباس هم کیفیت ندارد. حالا یک ماه از سال تحصیلی گذشته و من برای جبران این اشتباه هیج راهی ندارم و این مسئله بدجوری کلافه ام کرده است.

آموزشگاه زبانی هم که او را موقتا" ثبت نام کرده ام از کیفیت لازم برخوردار نیست اما برای آن زیاد ناامید نیستم و به محض پیدا کردن جای بهتر , آموزشگاهش را عوض می کنم.

 

 از خواب و کابوس که بگذریم , مسافرت شمال را در تعطیلات عید قربان رفتیم و خیلی خوش گذشت , با وجود اینکه حتی نتوانستم برای یک لحظه هم دریا را ببینم!

دیروز همان دوست دوران دانشگاه که به تازگی پیدایش کرده ام به خانه ی ما آمد و در مورد خاطرات گذشته و اطلاعات جدید از همکلاسی های سابق گفت و گو کردیم. بسیاری از همکلاسی ها چه آنان که درس خوان و زرنگ بوده اند و چه آنهایی که قبول شدنشان در رشته ی پزشکی هم جای چند علامت سئوال داشت الان متخصص و فوق تخصص هستند اما.............

او دارد برای سومین سال متوالی به سختی درس می خواند تا قبول شود.نیمه ی پر لیوان را که نگاه می کنم هنوز تعدادی هستند که مثل من برای امتحان دستیاری تلاش کنند و نیمه ی خالی لیوان بخشی است که کم درس خواندنم را به رخ می کشد.من برای امتحان سال قبل فقط دو ماه درس خواندم و برای امتحان امسال هم هنوز شروع نکرده ام!!! باشد که رفت و آمد با یک دوست قدیمی بالاخره مرا به راه راست هدایت کند!

/ 10 نظر / 14 بازدید
اندرويد

سلام دوست عزيز تبريک ميگم وبلاگ خيلي قشنگي داري شما گوشي و يا تبلتي که آندرويد باشه داريد ؟ اگر جوابتون بله است يک سايت جامع براي برنامه ها و بازي هاي آندرويد راه اندازي شده بهترين و جديدترين بازي ها هم پسرانه هم هم دخترانه داخل سايت گنجانده شده اند http://www.androget.com اگر از سايت خوشتون اومد خوشحال ميشم ما رو هم داخل بخش دوستانتون لينک کنيد تا عضو کوچکي از دوستان شما باشيم

خريد کيف آلوما والت

کيف جادويي آلوما والت اصل و اروجينال خريد کيف پول آلوماوالت با تخفيف ويژه http://markbaz.com/?p=166

سفيدکننده دندان

سلام. به منم سر بزن [گل] دوس داري دندانهاي سفيدي داشته باشي و پوسيدگي هاش از بين بره ؟؟!![نيشخند] اصلا نيازي به دندان پزشک و خرج هاي اضافه نيست. فقط کافيه روزي 10 دقيقه زمان بزاري براشون....[نيشخند][نيشخند] توضيحات کاملتر: http://shopsamen.ir/product/12

حسین

سلام جالب بود زيبا و دلنشين - اگه دوست داشتيد و حوصله کرديد يه سر به ما بزنيد که خيلي خوشحال ميشيم[گل]

هاله

سلام خانم دکتر عزیز. خوش اومدی به تهران. این مدته با موبایل ان میشدم نمی شد نظر بذارم. نگران نباشین زود عادت می کنین به این کلانشهر بی در و پیکر. متاسفانه مدارس دولتی پسزونه اصولا خوب نیستن. تگه کمکی خواستین یا اطلاعاتی راجع به جایی خواستین در خدمتم. (من سمت پاسداران هستم). آموزشگاه خوب هم می شناسم این ورا.

اقای ح

نمردیم و یه نفر از مدارس بندرعباس هم تعریف کرددددد حسادت اگه این حس رو تقویت کنی میلت به درس خوندن و رسیدن به دیگران بیشتر و بیشتر میشه

اقای ح

گفتم الان میگید اون دختره دزدی چیزی بوده ..در هر صورت ایشالاه دیگه کابوس نبینید...خواب خوب ببینید

sara

سلام خوبيد براي كلاس زبان كلاساي كانون خوبن يه سرچ كنين شعبه نزديك به خودتون رو ميتونين پيدا كنين راستي من پسرم كلاس چهارم ودولتي ميره من نگرانم ولي معيار سنجش مدرسه خوب از بد ، چيه؟؟شما چه طور متوجه شدين مدرسه پسرتون خوب نيست؟

لي‌لي كتابدار

چه خواب عجیبی دیدی ری را جان! [متفکر]