مبارک نیست

تعطیلات نوروز همانطور که پیش بینی کرده بودم در سکوت گذشت و تنها اثر زشتی که از خودش باقی گذاشت دروغ هایی بود که گل پسر مجبور شد در پیک نوروزی اش بخشی که مربوط به خاطرات دید و بازدید نوروزی بود بنویسد!

تنها سکوت شکن های ما  یک شب شام سه نفره در رستوران ایتالیایی به مناسبت سالگرد ازدواجمان بود و سیزده به در هم برای نیم ساعت رفتن به کنار دریا فقط بدین منظور که گل پسر در بخش خاطره ی روز سیزدهم نوروزش دروغ ننویسد!

 

هر سال , روز تولدم که از راه می رسد از خودم می پرسم که آیا یک سال به عمرم اضافه شده است یا یک سال از عمرم کاسته؟

سال قبل در جشن تولدم شاد بودم و معتقد به گرفتن یک سال عمر بیشتر!

و امسال معتقدم یک سال از عمرم کاسته شده است! و اصلا" خوشحال نیستم.

یک سالی که به اندازه ی کافی راه نرفته ام,ندویده ام, حرف نزده ام ,دوست پیدا نکردم, کتاب نخواندم و تقریبا" هیچ کار جدیدی به مجموعه ی تجربیاتی که داشتم نیفزودم.

در پروفایل ف ی س× ب و ک تاریخ تولد را حذف کردم.

نمی خواهم امسال هیچ کس برای عمر از دست رفته ام تبریک بگوید......


/ 5 نظر / 4 بازدید
مینا

سلام میدونی خیلی بده که شما نه دوستی دارید و نه با هیچکسی رفت و آمد دارید ما وقتی زندگی مون خوب بود کلی مهمان خونه مون می اومد مهمانی می رفتیم و خوش میگذروندیم ولی الان که زندگی مون خراب شده نه مهمانی میریم نه مهمان برامون میاد. ولی حداقل لذت مهمانی رفتن و مهمانی دادن رو چشیدم ولی برادرهای کوچکم از این لذت ها نبردن مثل گل پسر شما که از این لذت ها محروم شده * ری را جان حس میکنم خیلی وسواسی هستی تو همه امور زندگیت وسواس و حساسیت زیادی به خرج میدی همه اینها نتیجه عکس میده آخرش پسرت هیچ لذتی از زندگی نمیبره جرات پیدا نمیکنه تو زندگی آیندش چرا با دوستان و همکاران پزشک که مثل خودتون تحصیلکرده هستند آشنا نمیشید و رفت و آمد نمی کنید؟ میدونم حتمآ میگی نمیشه به کسی اعتماد کرد ولی اینجوری همیشه باید تنها بمونید

روشن ترین نور

سلام .. ببخش منو اما میخواهم تبریک بگویم اما نه برای عمر از دست رفته ات ! دستانت و علمت چقدر شفابخش بودند؟چقدر قلبت عشق هدیه داد؟چقدر لبخند روی لبها نشاندی؟تمام سال مادر و همسر بودی پس مفید بودی از خودت و جسمت متشکر باش دوستم .. ایشالا امسال به همه کارهایی که دوست داری و انجام ندادی میرسی خدا رو شکر کن به زندگی من و امثال من نگاه کن و شکر کن.. راستی سالگرد ازدواجتون هم مبارک .منم دوم عید بود..

لي‌لي كتابدار

تولد آدمهاي خوب هميشه مباركه و بودنشون مقدس [قلب]

سلین

عزیییییزم...تولدت هروقت که هست مباااارک[بغل] ایشالا این امتحان رو میدی استرساتم تموم میشه یه رشته خوب قبول میشی به ما هم شیرینی میدی...بعله[نیشخند][ماچ]

روشن ترین نور

باز هم تبریک برای این پست.. امروز و همه روزت مبارک مادر مهربان..